אודות

משרד עורכי הדין לבינסון רז ושות' עוסק בדין האזרחי והמסחרי ומתמחה בתחומים הבאים:

ליווי מקצועי של עסקאות נדל"ן – עסקאות נדל"ן הן עסקאות מורכבות בעלות היבטים משפטיים רבים ולרוב הן גם העסקאות המרכזיות ביותר בחיי אנשים רבים. נדע לבחון כל עסקה בקפידה ולתת ליווי מקצועי לאורך כל הדרך החל משלב המשא ומתן ועד לסיום העסקה כדי להבטיח את הצלחת העסקה.

אנו מספקים מענה מקצועי ומשפטי בכל תחומי המקרקעין. אנו מייצגים מוכרים וקונים, שוכרים ומשכירים, יזמים, קבלנים, חברות בנייה רכישות ומכירות של נדל"ן למגורים, מגרשים, מבני תעשייה, קרקעות חקלאיות, קבוצות רכישה ועסקאות של התחדשות עירונית כמו פרויקט פינוי בינוי ותמ"א 38. נדע לייצג אתכם בהצלחה גם מול הרשויות הציבוריות כמו מנהל רישום המקרקעין, רשות המיסים ועוד.

התחדשות עירונית – התוכנית להתחדשות עירונית טומנת בחובה פוטנציאל גדול להשבחת נכסי נדל"ן, אם יודעים לנהל אותה כראוי. פרויקטים אלו הנחשבים לפרויקטים המורכבים ביותר בענף הנדל"ן דורשים ידע מקיף וניסיון רב מבחינה משפטית, מבחינה תכנונית, מבחינה קניינית וחוזית ומבחינה ביצועית.

אנו מתמחים בליווי משפטי של פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 על גרסותיהם השונות. נדע לשמור על זכויות המקרקעין של לקוחותינו ולפעול כדי שהם יוכלו להפיק את מרב התועלת מנכסי הנדל"ן שהם מחזיקים בהם

שירותינו בתחום כוללים:

  • ניהול הצד המשפטי עבור הקבלן תוך שילוב כל המערכות הרלוונטיות לקראת פרויקט ארוך טווח אך רווי פוטנציאל.

  • ליווי הדיירים בבחירת היזמים והוצאת המכרזים.

  • ניהול מו"מ עם היזם ועריכת חוזים מול היזם והקבלן.

  • מעקב אחרי פעולת היזם וליווי מול הגורמים התכנונים, מול הוועדות לתכנון ולבנייה, מול הרשות המקומית, מול הבנק המלווה את הפרויקט ומול הדיווחים לרשויות המס.

  • הסדרת הערבויות והביטחונות.

  • פיקוח משפטי על כל שלבי הפרויקט.

  • רישום הדירות בלשכת רישום המקרקעין ורישום צו הבית המשותף.

ניהול משא ומתן, משברים ועריכת חוזים – שלב המשא ומתן הוא הבסיס לחוזה שיעניק ללקוחותינו עמדה משופרת מול הצד השני. אנו נדע לנהל משא ומתן מתוך הסתכלות לעתיד ונמנע טעויות העלולות לגרום לתוצאות לעוגמת נפש והפסדים כספיים ללקוח בטווח הקרוב ובטווח הרחוק. נדע להשתמש בטקטיקות ואסטרטגיות מקצועיות שיביאו לחתימת חוזה מקצועי שישקף את הצרכים, הרצונות והאינטרסים של הלקוח.

בתחומי המשא ומתן, עו"ד עודד לבינסון מרצה, מראיין ומנחה בכנסים כלכליים כמו גם במסגרות אקדמאיות. 

משרדנו צבר ניסיון רב בתחום דיני החוזים, כריתתם ויישומם מתוך דגש על ניהול מו"מ הוגן וגילוי נאות

טיפול בירושות ועיזבונות אנו מתמחים בכתיבה של צוואות המבטיחה כי הירושה תחולק בהתאם לרצונו של המוריש, תמנע אפשרות לפסילת הצוואה ומאבקים בין היורשים. צברנו ניסיון רב בניהול תיקים של קיום צוואה, ניהול עיזבונות, הגנה על הצוואה או התנגדות לקיומה ובכל מה שכרוך בדיני ירושה.

בראש המשרד עומדים עורכי הדין עודד לבינסון ומשה רז המביאים אתם ידע וניסיון רב, כל אחד בתחומו.

אנו מאמינים כי היושרה המקצועית, האמינות והמסירות הם חלק חשוב בייצוג המשפטי של לקוחותינו. אנו קשובים לצרכים ולרצונות של לקוחותינו ומבצעים כל פעולה משפטית מתוך שקיפות מלאה וראיית הצרכים של הלקוחות שלנו. צברנו מוניטין רב במשך שנות עשייה רבות ונעשה הכול כדי לשמור עליו!

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

 

עו"ד עודד לבינסון הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהפקולטה למשפטים, אוניברסיטת בר אילן.

בוגר אוניברסיטת מדינת ניו יורק STATE UNIVERSITY OF N.Y, בלימודי רדיו וטלוויזיה

עו"ד לבינסון צבר ניסיון רב במשפט אזרחי, בניהול משא ומתן מקרקעין, נדל"ן, מסחרי וחברות. הוא שימש כדירקטור בחברות ממשלתיות, העניק ייעוץ מקצועי למשרד האנרגיה והתשתיות, עורך ומנחה תכניות כלכליות בכלי תקשורת ידועים.

עו"ד משה רז הוא בעל תואר "בוגר במשפטים" מהקריה האקדמית אונו.

עו"ד רז עבר השתלמות מיוחדת בדיני מיסוי מקרקעין וצבר ניסיון בטיפול בעסקאות מקרקעין, ניהול פרויקטים של התחדשות עירונית, מיסוי מקרקעין ודיני ירושה. עו"ד רז חבר בוועדות ביקורת בעמותות וארגונים שונים, מלווה אותם ומעניק ייעוץ משפטי.

חייגו אלינו
עברית
חייגו אלינו